O nas

Pracujemy w Łukowie już od wielu lat, lecz właśnie teraz postanowiliśmy założyć własną szkołę. Każde z nas jest inne – mamy specjalistkę od najmłodszych milusińskich, za którą dzieci wprost przepadają. Mamy panią metodyk, obeznaną z wszelkimi nowoczesnymi trendami i technikami nauczania. Mamy też małżeństwo anglistów-pasjonatów, szkolących starszą młodzież i dorosłych, specjalistów od matury i certyfikatów.

Co nas łączy? Po pierwsze, najważniejszy jest dla nas słuchacz i jego potrzeby. To właśnie do nich oraz do realnego poziomu zaawansowania dopasowujemy optymalny rodzaj kursu. Po drugie, język obcy traktujemy jako środek komunikacji, którym przekazujemy słuchaczom wiedzę o świecie. Na naszych zajęciach dowiedzą się wielu ciekawych faktów dotyczących kultury, geografii, historii czy świata przyrody. Samo zakuwanie słówek i formułek gramatycznych nas nie satysfakcjonuje. Po trzecie, każde z nas ceni sobie uczciwość i nie boi się wyzwań, a zawód nauczyciela traktuje jako powołanie, nie tylko profesję.

Chcielibyśmy, aby nasza szkoła była dla każdego – od malucha, przez maturzystę czy kandydata do certyfikatu po rodzica, który sam zechce przypomnieć sobie podstawy języka, bo ten zawsze może się przydać – czy to w pracy, czy na wakacjach.

Pozwólcie nam być Waszymi przewodnikami po fascynującej krainie języka angielskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy,

Zespół Emerald English